wtorek, 5 maja 2015

Sok z marchewki

Bardzo często podczas porannych przygotowań do wyjścia brakuje nam czasu na pożywne i zdrowe śniadanie. A śniadanie, jak wiadomo daje nam energie na cały dzień. W takiej sytuacji naszą propozycją jest wypicie chociaż szklanki świeżo wyciśniętego soku z warzyw, czy owoców. Świetnie nadaje się do tego sok z marchewki. Jeśli jesteście szczęśliwym posiadaczem sokowirówki  szczerze polecamy! Z około 7,8 marchewek wychodzi litr pysznego soku, którym możecie poczęstować każdego w rodzinie. Na wypicie szklanki czerwonego eliksiru, który da wam sporą porcje witamin i składników mineralnych, na pewno starczy czasu J
Czas przygotowania: 10 minut
Ilości porcji: 5
Składniki:
7,8 dużych marchewek


Marchewki dokładnie myjemy i odcinamy końcówki. Wkładamy do sokowirówki i wyciskamy sok. Jeśli nasz sprzęt tego wymaga to marchewki, przed umieszczeniem w maszynie, obieramy i kroimy. Wypijamy J Jeśli nie będziemy pić od razu przechowujemy w lodówce nie dłużej niż dobę. Smacznego.


11 komentarzy:

 1. Bardzo lubię :-) marchewkowy samo zdrowie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bomba witaminowa . Smaczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również uwielbiam sok marchewkowy. Nie dość, że jest bardzo zdrowy to także bardzo smaczny :) freshstrefa.blog.pl - dziękuję za komentarz i pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam, szczególnie z małym dodatkiem selera;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żałuję, że nie mam sokowirówki;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie jestem posiadaczką sokowirówki, ale na soczek chętnie bym się wprosiła;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie lepszy od wszelkich Kubusiów, Pysiów itp :P

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly